مشخصات سریال لابیست
  • قیمت (تومان): 6,900
  • خرید پستی


کی دیگر سریالهای جنجالی و بسیار پر طرفدار سانگ ایل گوک یا همان جومونگ که اینبار با نقشی کاملا متفاوت و مدرن ظاهر می شود. لابیست یکی از پر بیننده ترین سریالهای کره ای بوده که امتیاز 8 از 10 را کسب کرده است که حاکی از بیننده پسند بودن این سریال است. این مجموعه قابل اجرا در کامپیوتر و دستگاه خانگی میباشد.


سریال های بازیگر نقش جومونگ ، لابیست سریال لابیست


این سریال در ژانر اکشن | رمانتیک و در 24 قسمت با زیر نویس فارسی می باشد. داستان سریال از جنگ میان کره شمالی و کره جنوبی شروع می شود و هنرپیشه اول ( همون سانگ ایل گوک ) پس از مرگ پدر و مادرش بهمراه خواهرش در 12 سالگی به آمریکا می ره و دختر همکلاسیش ( ماریا ) نیز بعد از مدتی به امریکا سفر می کنه . 


جومونگسریال لابیست 10


سال می گذره و هری با سختی های زیادی بزرگ میشه . حالا هری داستان تبدیل شده به پسری که هرکاری از دستش بر میاد و دنبال یه موقعیت مناسب برای پیشرفته تا بتونه خواهرش رو به دانشگاه بفرسته . بعد از مشکلاتی که با یک سری باند تبهکار به سر دستگی مایکل پیدا می کنه با زنی آشنا میشه که کارش خرید و فروش سلاح های سنگین نظامی هست و برای خودش مافیایی باز کرده . بعد از مدتی هری تبدیل به دستیار شخصی این زن میشه و استعداد ها خلاقیت هاشو نشون می ده تا زمانی که دختر همکلاسیشو بعد از سال ها ملاقات می کنه و متوجه میشه که خواهرش به طور عجیبی ترور شده ..... در این سریال ما با فیلمنامه پیچیده ای رو برو هستیم که با کارگردانی فوق العاده این مجموعه و بازی زیبای سانگ ایل گوک می تونیم انتظار یه شاهکار رو داشته باشیم . سونگ ایل گوک در این سریال تمام استعداد هاشو در زمینه های ورزشی به نمایش می گذاره و تمام ورزش ها و حرکات فیلم ( دوندگی , صخره نوردی , شنا , تنیس و ... ) همه بدون بدل و با کیفیت بالا اجرا شده اند . همچنین موزیک متن این سریال به طرز عجیبی فراموش نشدنیه و بخوبی احساسات موجود در سریال رو به شما منتقل می کنه . 


فروشنده پارلمانسریال لابیست تماشای این سریال بسیار جذاب و متفاوت از سانگ ایل گوک را حتما پیشنهاد می کنیم. در این فیلم سانگ ایل گوک وارد یک مسئله عشقی نیز می شود که هیجان و زیبایی سریال را دو چندان می کند. دلیل انتخاب این سریال جهت توزیع از طرف ما پرطرفدار و پربیننده بودن این سریال می باشد. شما نیز سریال زیبا و هیجانی لابیست را از دست ندهید. سریال لابیست

  • قیمت (تومان): 6,900
  • خرید پستی