مشخصات سریال دختر پررو
  • قیمت (تومان): 5,000
  • خرید پستی

سریالی سراسر خنده و عشق. دختر پر رو یکی از عاشقانه ترین سریالهای ژاپنی می باشد که به علت پربیننده بودن این سریال در لیست محصولات سایت قرار گرفت.

سریال های ژاپنیسریال کره ای دختر پررو

این سریال بر اساس فیلم کره ای دختر پررو (My Sassy Girl) است که پیشینه ی شخصیت ها و پلات ها در این سریال به ژاپنی تغییر کرده است. در حالی که در نسخه ی کره ای شخصیت اصلی قصه یک دانشجوی کالجه ، در سریال ژاپنی دو شخصیت اصلی یکی سابورو ماساکی استاد زیست شناسی آبزیست و دیگری ریکو تاکامی یه نویسنده ی بلندپروازه که در این سریال ایفای نقش می کنند. دلیل انتخاب ما از این سریال برای ترجمه حضور دو بازیگر عزیز و معروف یعنی لی وان یا همون اوپای درخت بهشتی و بازیگر بیا بریم دریا کنار و دیگری محبوبی دوست داشتنی یعنی جانگ هیوک یا همون دکی جون در سریال متشکرم می باشد که در این سریال حضور افتخاری دارند. به جرات میتوانیم بگوییم سریال دختر پر رو انتظارات شما را از یک فیلم رمانتیک عاشقانه مدرن و همچنین خنده دار برآورده خواهد کرد. این سریال یکی از پرطرفدارترین سریالهای ژاپن بوده که بصورت زیر نویس فارسی توسط فروشگاه فیلم ردی تهیه شده است. این سریال در بین بینندگان خود امتیاز 8.1 از 10 را کسب کرده که حاکی از جذابیت بیش از حد و بیننده پسند بودن این سریال می باشد. سریال دختر پر رو سریال کره ای دختر پررو

مشخصات سریال * نام اصلی: 猟奇的な彼女 * نام ژاپنی: Ryokiteki na Kanojo * نام انگلیسی: My Sassy Girl * ژانر: کمدی ، عاشقانه * امتیاز سریال: ۸٫۱ (Kanto) * تعداد قسمت: ۱۱ * شبکه تولید کننده: TBS * تعداد دی وی دی: 3 حلقه تهیه و تماشای این سریال بسیار جذاب را به تمامی جوانان توصیه می کنیم.
  • قیمت (تومان): 5,000
  • خرید پستی